Ціна щастя Альошеньки

img

Новини 1 859

Ціна щастя Альошеньки

Наверное, каждый из нас задумывался над тем, что же такое счастье. Это вечный вопрос, волнующий людей. Если опросить сто человек, в чем они находят счастье, будет сто разных ответов. Это значит, что каждый человек видит и понимает счастье по-разному, по-своему. Так что же такое счастье?

Отвечая на вопрос о счастье, одни находят его в материальном благополучии, другие - в общении, третьи - в работе, четвертые - в любви, полноценной семье и детях. Все зависит от человека, но счастье нужно беречь, ведь оно очень нежное и хрупкое.

На прошлой неделе к нам в организацию обратилась женщина, счастьем которой является ее семья и единственный, долгожданный сынишка Алешенька. Она рассказала нам свою «историю счастья с грустинкой»: «Мы с мужем долго ждали появления на свет нашего малыша, и вот, настал этот момент. Когда я его увидела, обняла, тогда я поняла, что значит ощущение полного семейного счастья. Но проходит 5 дней и первая проблема, с которой мы столкнулись, это был подмышечный лимфаденит. У Алеши в подмышечной впадине образовалась опухоль в 5 коп. монету. Врачи разводили руками и переводили стрелки друг на друга. Одни назначали лечение. Другие его оспаривали. В результате через 3 месяца фтизиатры признались, что это такая реакция на прививку БЦЖ, которую нам сделали еще в роддоме. К этому моменту Алеша уже узнал, что такое антибактериальная терапия, складывалось впечатление, что у ребенка в принципе нет иммунитета, потому что он болел постоянно. Стоило нам появиться в коллективе, где кто-то хоть разок чихнет и все, к вечеру температура 39 С, кашель и вечно заложенный носик. Кроме всего этого ребенка мучили постоянные боли в животике из-за повышенного метеоризма, причину которого не мог объяснить не один врач. Так длилось до 7 месяцев. Мы понимали, что с нашим ребенком что-то происходит, но не знали, как ему помочь. В этом возрасте он уже должен был садиться, произносить звуки, переворачиваться на живот, но он ничего этого не делал, и даже игрушки не вызывали у него радости, он был равнодушен к ним и даже не откликался на свое имя. Участковый педиатр говорил, что все пройдет, что у нас все будет хорошо, но хорошо не становилось. Судьба послала нам врача- невропатолога, который не молчал. Пошагово назначал нам лечение по определенной схеме. У Алеши появились сдвиги, он стал обращать внимание на игрушки, у него поменялся взгляд. Но все равно для его возраста этого было недостаточно. Когда Алеше исполнился годик, в областной больнице ему поставили диагноз ДЦП по смешанному типу и рекомендовали оформить инвалидность. Лечение назначали согласно диагнозу, проводили периодические сеансы массажа, но результаты в развитии ребенка были незначительными. Наш врачневропатолог посоветовала нам обратиться в генетический центр. Вначале мы поехали в Кривой Рог, но там нам сказали, что мы не их пациенты. Волей случая мы попали в Харьковский специализированный медико-генетический центр. Там Алешу обследовали по мере возможностей нашего государства и поставили новый диагноз: Митохондриальная болезнь, нарушение энергетического обмена. Назначения врачей генетиков повергли нас в легкий шок. За 3 месяца лечения Алеша стал садиться, ползать и вставать у опоры. В комплексе с терапией, назначенной невропатологом и эндокринологом наш малыш стал похожим на ребенка, теперь он умеет улыбаться, проявлять эмоции, играет игрушками. Сегодня Алеше 2,5 года. Между ним и здоровыми детками его возраста еще огромная пропасть в развитии, и пусть мелкими шагами, но мы преодолеем это препятствие.

К сожалению, Харьковский генетический центр не имеет возможности сделать Алеше все анализы для уточнения конкретного митохондриального заболевания, у них просто отсутствуют такие реактивы, ведь разновидностей таких заболеваний очень много, а реактивы очень дорогие. Потому мы хотим обследовать Алешу в Израиле, для уточнения нашего диагноза и возможно коррекции лечения. Кроме всего Алеша требует продолжения лечения и в области неврологии, где тоже применяются дорогостоящие препараты.

Всех неравнодушных к нашей ситуации просим помочь собрать 4 120 грн на лекарственные препараты («Цереброкурин») и обследования Алеши в Израиле, где генетика развита лучше, чем в Украине. Ведь даже малейшие нюансы в лечении могут в корень изменить ситуацию».

Перечислить средства вы можете на наши расчетные счета с пометкой для «Цвык Алексея».

 


По вопросам обращайтесь

руководитель программы «Здоровый ребенок»

Анастасия Осипова

+38 099-93-77-558, (056) 732-48-07

osipova@deti.dp.ua

Проект «Хочу жить»

www.pomogaem.com.ua

Напевно, кожен з нас замислювався над тим, що ж таке щастя. Це вічне питання, яке хвилює людей. Якщо опитати сто людей, у чому вони знаходять щастя, буде сто різних відповідей. Це означає, що кожна людина бачить і розуміє щастя по-різному, по-своєму. Так що ж таке щастя?
Відповідаючи на запитання про щастя, одні знаходять його в матеріальному благополуччі, інші - в спілкуванні, треті - в роботі, четверті - в любові, повноцінній сім'ї та дітях. Все залежить від людини, але щастя потрібно берегти, адже воно дуже ніжне і крихке.
Минулого тижня до нас в організацію звернулася жінка, щастям якої є її сім'я і єдиний, довгоочікуваний синочок Альошенька. Вона розповіла нам свою «історію щастя з сумом»: «Ми з чоловіком довго чекали появи на світ нашого малюка, і ось, настав цей момент. Коли я його побачила, обняла, тоді я зрозуміла, що означає відчуття повного сімейного щастя. Але проходить 5 днів і перша проблема, з якою ми зіткнулися, це був пахвовий лімфаденіт. У Альоші в пахвовій западині утворилася пухлина в 5 коп. монету. Лікарі розводили руками і переводили стрілки один на одного. Одні призначали лікування. Інші його оскаржували. В результаті через 3 місяці фтизіатри зізналися, що це така реакція на щеплення БЦЖ, яку нам зробили ще в пологовому будинку. До цього моменту Альоша вже дізнався, що таке антибактеріальна терапія, складалося враження, що у дитини в принципі немає імунітету, тому що він хворів постійно. Варто було нам з'явитися в колективі, де хтось хоч разок чхне і все, до вечора температура 39 С, кашель і вічно закладений носик. Крім всього цього дитину мучили постійні болі в животику через підвищений метеоризм, причину якого не міг пояснити не один лікар. Так тривало до 7 місяців. Ми розуміли, що з нашою дитиною щось відбувається, але не знали, як йому допомогти. У цьому віці він вже повинен був сідати, вимовляти звуки, перевертатися на живіт, але він нічого цього не робив, і навіть іграшки не викликали в нього радості, він був байдужий до них і навіть не відгукувався на своє ім'я. Дільничний педіатр казав, що все пройде, що у нас все буде добре, але добре не ставало. Доля послала нам лікаря-невропатолога, який не мовчав. Покроково призначав нам лікування за певною схемою. В Олексія з'явилися зрушення, він став звертати увагу на іграшки, у нього змінився погляд. Але все одно для його віку цього було недостатньо. Коли Альоші виповнився рік, в обласній лікарні йому поставили діагноз ДЦП змішаного типом і рекомендували оформити інвалідність. Лікування призначали відповідно до діагнозу, проводили періодичні сеанси масажу, але результати в розвитку дитини були незначними. Наш лікар невропатолог порадила нам звернутися в генетичний центр. Спочатку ми поїхали в Кривий Ріг, але там нам сказали, що ми не їх пацієнти. Волею випадку ми потрапили в Харківський спеціалізований медико-генетичний центр. Там Альошу обстежили в міру можливостей нашої держави і поставили новий діагноз: Мітохондріальна хвороба, порушення енергетичного обміну. Призначення лікарів генетиків повалили нас у легкий шок. За 3 місяці лікування Альоша став сідати, повзати і вставати біля опори. У комплексі з терапією, призначеної невропатологом і ендокринологом наш малюк став схожим на дитину, тепер він вміє посміхатися, проявляти емоції, грає іграшками. Сьогодні Альоші 2,5 року. Між ним і здоровими дітками його віку ще величезна прірва у розвитку, і нехай дрібними кроками, але ми подолаємо цю перешкоду.
На жаль, Харківський генетичний центр не має можливості зробити Альоші всі аналізи для уточнення конкретного мітохондріального захворювання, у них просто відсутні такі реактиви, адже різновидів таких захворювань дуже багато, а реактиви дуже дорогі. Тому ми хочемо обстежувати Альошу в Ізраїлі, для уточнення нашого діагнозу і можливо корекції лікування. Крім всього Альоша вимагає продовження лікування і в області неврології, де теж застосовуються дорогі препарати.
Усіх небайдужих до нашої ситуації просимо допомогти зібрати 4 120 грн на лікарські препарати («Цереброкурин») та обстеження Альоші в Ізраїлі, де генетика розвинена краще, ніж в Україні. Адже навіть найменші нюанси в лікуванні можуть в корінь змінити ситуацію».
Перерахувати кошти ви можете на наші розрахункові рахунки з позначкою для «Цвик Олексія».

З питань звертайтеся
керівник програми «Здорова дитина»
Анастасія Осипова
+38 099-93-77-558, (056) 732-48-07
osipova@deti.dp.ua
Проект «Хочу жити»
www.pomogaem.com.ua

Залиште свій коментар