Зібрано

Нестеренко Нікіта

  • Зібрані кошти використані на:
    придбання сенсорів Freestyle Libre 2
  • Збір відкритий: 02.06.2025
  • Діагноз: цукровий діабет інсулінозалежний
  • Місто: Житомирська обл., смт. Нова Борова

У сім'ї Нікіти четверо дітей. Тому коли у хлопчика діагностували цукровий діабет, витрати на сенсори виявилися не під силу сім'ї.

Нікіта з батьками та братами мешкає у селищі Нова Борова Житомирської області. На початку червня 2023 року дитина різко схудла, з'явилася слабкість і спрага. Раніше у Нікіти вже підвищувався рівень ацетону, тому мама почала відпоювати його Бетаргіном та сорбентом.

Але через три доби стан хлопчика став критичним: посиніли губи, з'явився різкий біль у животі, важко дихати.

Швидка допомога доправила дитину до реанімації. Рівень глюкози у крові був 32,3 ммоль/л – надзвичайно небезпечний показник. Нікіта два дні провів у реанімації, потім його перевели до ендокринологічного відділення, де розпочався підбір препаратів інсуліну – Новорапіда та Левеміра.

Спочатку Нікіті робили по 6 ін'єкцій інсуліну на добу. А у серпні 2024 року, завдяки допомозі добрих людей та зусиллям журналіста, сім'я змогла придбати інсулінову помпу.

За 2 місяці до цього Нікіта почав використовувати сенсори, які значно полегшили контроль цукру на крові. Раніше йому доводилося проколювати пальці до двадцяти разів на добу, а тепер достатньо п'яти.

Сенсори та помпа допомагають жити без постійної загрози «стрибків цукру», ускладнень з боку судин, серця, нирок та зору. На жаль, сенсор працює 14 днів, а коштує дорого.

Нікіта навчається в третьому класі. Йому подобається математика, малювання та фізкультура. Він легко знаходить спільну мову з людьми і дуже любить тварин.

На рік Нікіті необхідні 24 сенсори FreeStyle Libre 2. Їхня загальна вартість – 53 640 грн. Наша з вами підтримка – це здоров'я дитини, її можливість вчитися, грати, радіти й мріяти!

Збір додатково ведеться на сайті dobro.ua

ПІБ: Нестеренко Нікіта Сергійович

Дата народження: 02.03.2016

Дата Благотворитель Сумма, грн
12.08.2025 Українська Біржа Благодійності Міжнародний благодійний фонд 25 122,00
04.08.2025 Українська Біржа Благодійності Міжнародний благодійний фонд 31 200,00
03.08.2025 Павло і Тетяна 425,00
12.06.2025 Демид 850,00